Kołdra 160x200 Antyalergiczna Całoroczna doMedi+

79,99 zł
Brutto

Zamów przez telefon: +48 530 23 55 66

Czas dostawy towaru przez przewoźnika wynosi 3 do 5 dni

Rozmiar: 160x200 cm Dlugość: 200 cm Szerokość: 160 cm Gramatura: 300g/m2 Rodzaj wypełnienia: silikonowe włókna HCS Temperatura prania: do 60° Tkanina zewnętrzna (poszycie): 100% mikrofibra Kraj produkcji: Polska
Czy mogę zwrócić zakupiony produkt, jeśli zmienię zdanie?

Oczywiście! Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie spełnił Twoich oczekiwań, masz prawo do zwrotu w ciągu 14 dni od daty zakupu. Pamiętaj, aby produkt był nienaruszony i w oryginalnym opakowaniu.

Jak mogę śledzić status mojego zamówienia i dostawy?

Dostawy realizujemy od poniedziałku do soboty, w godzinach 6:00-22:00. Informację o planowanej dacie dostawy otrzymasz od nas za pośrednictwem SMS-a trzy dni wcześniej. Nasi kierowcy skontaktują się z Tobą telefonicznie godzinę przed planowaną dostawą. W przypadku wysyłki kurierskiej, dostarczymy Ci numer listu przewozowego do śledzenia przesyłki.

Jakie są koszty dostawy?

Koszty dostawy zależą od gabarytów produktu. Ceny zaczynają się od 14,99 zł i mogą wynieść do 249 zł.

Jak długo będę czekać na dostawę?

Czas oczekiwania na dostawę zależy od rodzaju produktu. Niektóre produkty mamy dostępne od ręki, a na produkty personalizowane czas oczekiwania wynosi od 5 do maksymalnie 21 dni roboczych. Po wyprodukowaniu przesyłka jest dostarczana w ciągu 1-5 dni (5 dni w przypadku dużych gabarytów). Pamiętaj, że czas realizacji zamówienia to nie czas dostawy. Na przykład, dla fotela czas realizacji wynosi do 21 dni roboczych, a czas dostawy wynosi od 2 do 5 dni. Standardowy czas dostawy to do 21 dni, ale dla tych, którzy potrzebują szybszej dostawy, oferujemy opcję ekspresowej dostawy w ciągu 7 dni roboczych za dodatkową opłatą.

Czy Domyou oferuje usługi montażu mebli?

Obecnie nie oferujemy usług montażu. Nasze meble są jednak zaprojektowane tak, aby montaż był jak najprostszy. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, służymy pomocą!

Czy w zapewniacie wniesienie do domu zakupionych produktów?

Możliwość wniesienia produktu do mieszkania możesz uzgodnić bezpośrednio z kurierem.

Czy oferujecie gwarancję na wasze produkty?

Tak, na wszystkie nasze produkty przysługuje gwarancja. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w opisach produktów lub możesz zapytać nas bezpośrednio.

Jakie opcje płatności są dostępne?

Dla Twojej wygody oferujemy wiele metod płatności: przelewy bankowe, BLIK, zakupy na raty, odroczone płatności oraz płatność za pobraniem.

Czy mogę zmienić lub anulować zamówienie po jego złożeniu?

Jeśli chcesz wprowadzić zmiany lub anulować zamówienie, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Postaramy się pomóc!

Czy oferujecie meble na wymiar?

Obecnie nie oferujemy mebli na wymiar, ale mamy szeroką ofertę produktów. Mamy nadzieję, że znajdziesz coś idealnego dla siebie.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego zamówień?

Tak, zamówienia można odebrać pod adresem Byszwałd 1, gdzie znajduje się nasza produkcja.

Jak mogę skontaktować się z działem obsługi klienta?

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: sklep@domyou.pl lub telefonicznie. Nasze dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Gdzie znajdę informacje o wymiarach produktów?

Wszystkie wymiary produktów są podane na stronach produktów. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami telefonicznie.

Pamiętaj, że jesteśmy tu, aby ułatwić Ci zakupy i odpowiedzieć na każde pytanie. Skontaktuj się z nami w razie potrzeby, a z przyjemnością pomożemy!

Dane Kontaktowe domyou

Numer Telefonu: +48 530 23 55 66

Adres E-mail: sklep@domyou.pl

Życzymy udanych zakupów!

DomYou

Witaj w domyou!

Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o zwrotach i wysyłce, abyś czuł się pewnie przy każdym zakupie.

 1. Najważniejsze informacje dotyczące wysyłki
  • Śledzenie zamówienia: Dostawy realizujemy od poniedziałku do soboty, w godzinach 6:00-22:00. Informację o planowanej dacie dostawy otrzymasz od nas za pośrednictwem SMS-a trzy dni wcześniej. Nasi kierowcy skontaktują się z Tobą telefonicznie godzinę przed planowaną dostawą. W przypadku wysyłki kurierskiej, dostarczymy Ci numer listu przewozowego do śledzenia przesyłki.
  • Zmiany w dostawie: Jeśli potrzebujesz wprowadzić zmiany lub anulować zamówienie, daj nam znać jak najszybciej, a my postaramy się pomóc
  • Czas oczekiwania: Czas oczekiwania na dostawę zależy od rodzaju produktu. Niektóre produkty mamy dostępne od ręki, a na produkty personalizowane czas oczekiwania wynosi od 5 do maksymalnie 21 dni roboczych. Po wyprodukowaniu przesyłka jest dostarczana w ciągu 1-5 dni (5 dni w przypadku dużych gabarytów). Pamiętaj, że czas realizacji zamówienia to nie czas dostawy. Na przykład, dla fotela czas realizacji wynosi do 21 dni roboczych, a czas dostawy wynosi od 2 do 5 dni. Standardowy czas dostawy to do 21 dni, ale dla tych, którzy potrzebują szybszej dostawy, oferujemy opcję ekspresowej dostawy w ciągu 7 dni roboczych za dodatkową opłatą
  • Koszty dostawy: Koszty dostawy zależą od gabarytów produktu. Ceny zaczynają się od 14,99 zł i mogą wynieść do 249 zł. Dokładną cenę dostawy dla Twojego zamówienia znajdziesz w koszyku.
  • Wniesienie: Możliwość wniesienia produktu do mieszkania możesz uzgodnić bezpośrednio z kurierem.
 2. Masz 14 Dni na Zmianę Decyzji

  Czasami po prostu zmieniasz zdanie, a my to rozumiemy. Masz 14 dni od otrzymania produktu, aby zdecydować, czy pasuje do Twojego domu. Jeśli nie - żaden problem, możesz go zwrócić!

 3. Zachowaj Produkt w Dobrym Stanie

  Chcemy, aby zwrot był prosty dla Ciebie i dla nas, więc upewnij się, że produkt, który zwracasz, jest w takim samym stanie, jak go otrzymałeś - nieuszkodzony i w oryginalnym opakowaniu.

 4. Jak Zwrócić Produkt?

  Po prostu daj nam znać, że chcesz dokonać zwrotu (poprzez e-mail czy telefon) i postępuj zgodnie z prostymi instrukcjami, które Ci podamy. Dane do zwrotu; domyou.pl Warsztatowa 8 14-200 Iława. Numer kontaktowy: +48 530 235 566

 5. Zwrot Pieniędzy bez Zawiłości

  Gdy tylko otrzymamy zwrócony produkt i sprawdzimy, że wszystko jest w porządku, zwrócimy Ci pieniądze. Zrobimy to szybko - w ciągu 14 dni!

 6. Koszty Zwrotu

  Pamiętaj, że koszty odesłania produktu do nas leżą po Twojej stronie, chyba, że coś jest nie tak z produktem. General Information

 7. Wyjątki

  Istnieją pewne wyjątki, kiedy nie możesz zwrócić produktu, na przykład, gdy jest on wykonany specjalnie na Twoje zamówienie. Ale nie martw się, zawsze jasno o tym informujemy przy zakupie.

 8. Coś nie Tak? Mamy na to Radę!

  Jeśli zauważysz jakąkolwiek wadę lub problem z produktem, skontaktuj się z nami. Zależy nam na Twoim zadowoleniu, więc zrobimy wszystko, aby to naprawić.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zwrotów, skontaktuj się z nami. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc i upewnić się, że Twoje doświadczenia z domyou są zawsze pozytywne.

Dane Kontaktowe domyou

Numer Telefonu: +48 530 23 55 66

Adres E-mail: sklep@domyou.pl

Życzymy udanych zakupów!

DomYou
+48 530 23 55 66

Zanurz się w niebiańskim śnie z naszą antyalergiczną kołdrą doMedi+ z mikrofibry, która została starannie zaprojektowana, aby zapewnić niezrównaną miękkość, sprężystość i całoroczną izolację termiczną. Produkt wykonany z wszelką dbałością w Polsce, gwarantuje spokojny sen i pomaga jednocześnie dobre samopoczucie.

igr6h1PaVHImQsxeV5MrcTM5fQpUNOzKZA3LWR4oxF-dKTiXNn5kdy0I430StDni6tZBF1foiwysjq5HX-j97an91QGAjxdTT69MYjMup1zRoyWJaEC2yDKcGdMxy8iN35NCtRO3T8TXARx8rtx6aCM

Idealny wybór dla wrażliwej skóry

Kluczem do wyjątkowych właściwości naszej kołdry doMedi+ jest specjalnie opracowane wypełnienie - cechuje ją puszyste i miękkie wypełnienie z mikrofibry, które zachowuje optymalne parametry termoizolacyjne przez cały rok. Oznacza to, że możesz cieszyć się przytulnym i komfortowym snem, niezależnie od pory roku, bez uczucia zbyt gorąca lub zbyt zimna.

Wykonana w 100% z tkaniny poliestrowej z mikrofibry, nasza kołdra oferuje luksusowy dotyk i niezwykłą trwałość. Materiał z mikrofibry jest nie tylko niezwykle miękki dla skóry, ale także hipoalergiczny, co czyni go idealnym wyborem dla osób z wrażliwością lub alergią. Możesz mieć pewność, że będziesz cieszyć się spokojnym snem, wolnym od alergenów i czynników drażniących.

0g0-Bb1xduR2LYz2iWsApYk7cy9z0NwCg9NNJOHBUp_L5BUT72xM0TPYEHgTLRDMv5n9n9u2bhfmAVYOV9eRBVVHUo2eau47WoMFa2aYB3mDraJeGgghsnmzDy77NXwfJPm9tQeIK4tvKX_W72euAwI

Komfort na cały rok

Jeśli chodzi o jakość i bezpieczeństwo, nasza antyalergiczna, całoroczna kołdra z mikrofibry doMedi+ to pewny wybór z wielu powodów. Posiada ceniony certyfikat Oeko-Tex Standard 100, gwarantujący, że została poddana rygorystycznym testom na obecność szkodliwych substancji i spełnia najwyższe światowe standardy. Możesz zaufać integralności i autentyczności tego polskiego produktu, wiedząc, że został on wyprodukowany z najwyższą starannością i przestrzeganiem ścisłych środków kontroli jakości.

0vC8d27-VGOh2wOWbUqUP6a1bzpw7p1HFfpYw0hvYLBsnZ0wh3l5g3Q6F-AUev2q-UFClEexBEiYCxYacbyaIFVTCokeflDeq6yRc62g1UvIzzBUQQH7znVVzI40UpdshTNVYdMSyGcLwGf1yqwCF9I

Zadbaj o lepszy sen

Utrzymanie tej kołdry w czystości jest dziecinnie proste, ponieważ można ją prać w pralce i zachowuje ona swoją miękkość i sprężystość nawet po wielokrotnym praniu. Jej lekka konstrukcja pozwala na łatwe manewrowanie, zapewniając, że możesz bez wysiłku ścielić łóżko i cieszyć się jego luksusowym komfortem każdego dnia.

Popraw swój sen dzięki naszej antyalergicznej, całorocznej kołdrze z mikrofibry. Ciesz się pluszową miękkością, doskonałą izolacją termiczną i godną zaufania jakością, którą oferuje ten wyprodukowany w Polsce produkt. Poznaj uosobienie komfortu, troski i satysfakcji ze snu dzięki naszej wyjątkowej kołdrze z mikrofibry już dziś.

00QX4rjCnq9RDcp4KmayPI1s0haAkyeq3n91Hch36ES0xxVHUFCysvHZoo9ACCXr8gANOqu2hb5NjCaphKf-23uqDkEFftyRzNmimQTSBI30faOcXoYI4_Z_8u0plbOeDIPqon6bl8f5CqG-sTLWTpQ

Parametry techniczne

Marka: domyou
Kolekcja: doMedi+
Tkanina zewnętrzna: 100% mikrofibra
Wypełnienie: silikonowe włókna HCS
Antyalergiczna: tak
Rozmiar kołdry: 160x200 cm
Temperatura prania: do 60°
Gramatura: 300g/m2

L-_X6Ua3m0bRahL6CRGKf_YlJTKtk1negfyfc0fjX8_-a7IU7e-yJZSSLWU4GGcs5uYBrhpN1JVmEe7F3kuwrs3Cx8UQoD5xdmB6lXnJJV19x-o61vrXHXNbBJLNc6ZWS0Z8zs9oAGmsQktUZuAwUYQ

 

Komentarze (0)