Aktywne filtry

Tapczany tapicerowane

Wygodny i ładny tapczan tapicerowany to nieodłączny element pokoju dziecięcego oraz młodzieżowego. Musi wpisywać się swoim designem w wystrój pomieszczenia, ale przede wszystkim zapewniać komfortowy sen, który ma tak ogromne znaczenie dla ogólnego dobrostanu człowieka. Tapczany sprawdzają się nie tylko w pokojach dla nastolatków, ale również jako dodatkowe łóżka dla gości. Praktycznych tapczanów nie może zabraknąć w hotelach, pensjonatach czy domkach na wynajem. Dlatego wybierając odpowiedni tapczan, należy kierować się jego zastosowaniem.

Tapczan młodzieżowy

Dziecko w wieku szkolnym czy nastoletnim nie potrzebuje dużego, małżeńskiego mebla, zresztą taki mebel trudno byłoby wstawić do przeciętnego pokoju dziecięcego. Dlatego najbardziej praktycznym rozwiązaniem w przypadku nastolatka od lat jest tapczan jednoosobowy, ewentualnie tapczan dwuosobowy, jeśli dziecko potrzebuje więcej miejsca. W naszej ofercie znajdują się wygodne i gustowne tapczany dla dzieci i młodzieży, które staną się ozdobą każdego pokoju, a jednocześnie zapewnią komfortowy wypoczynek. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest tapczan rozkładany, wyposażony w pojemnik na przechowywanie pościeli. Kupując tapczan z naszej oferty, możesz mieć pewność, że otrzymasz solidny mebel od polskiego producenta, który zadbał o szczegóły i jakość wykonania. Tapczany z naszej oferty wyróżniają się estetyczną stylistyką, wpisującą się w światowe trendy.

Tapczany dla dorosłych

Tapczan to nie tylko mebel dla dzieci i młodzieży. Oferujemy tapczany jednoosobowe, przeznaczone również dla osób dorosłych. Sprawdzą się w kawalerkach, pokojach gościnnych, letnich domkach czy różnego rodzaju obiektach turystycznych. W naszej ofercie można znaleźć tapczan rozkładany o klasycznym designie oraz modele nawiązujące do modnego stylu skandynawskiego. Dzięki temu nasze tapczany doskonale wkomponują się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne wnętrze. Wysoka dbałość o wykonanie mebli oraz dobór najlepszych materiałów sprawia, że nasze tapczany są solidne, służą klientom przez lata i łatwo je czyścić.

Poznaj nasze dodatkowe kategorie: