• Nowy

Sofa MIRO Z Funkcją Spania

sofy

1 257,00 zł
Tkanina
Komfort
Funkcja otwierania
Ilość

Sofa MIRO to świetny mebel do nowoczesnego salonu czy pokoju dziennego, gdzie odpoczywamy i spędzamy dużo czasu. Ciemny kolor wpasuje się do większości aranżacji, zarówno nowoczesnych, jak i minimalistycznych. Dwuosobowa, złożona sofa będzie ulubionym miejscem domowników do zażywania relaksu! W wersji podstawowej oferujemy na siedzisku i leżysku piankę T-28. Jest możliwość podniesienia komfortu siedzenia i spania dodając w konfiguracji specjalne sprężyny bonellowe z dodatkiem pianek.

Funkcja spania

Zwróć uwagę na funkcjonalność tego mebla! Dwuosobowa sofa Miro, mimo niepozornych rozmiarów, w szybki sposób zamienia się w wygodne łóżko, stając się meblem do spania. W standardowej wersji oferujemy rozkładanie "rolkowe" Jest możliwość wzbogacenia sofy o automat rozkładania typu DL – podnosząc lekko siedzisko do góry, równocześnie przesuwa je do przodu. Po położeniu oparcia bez trudu uzyskujemy powierzchnię do spania. Automat zapobiega rysowaniu podłogi.
Pod siedziskiem sofy do spania znajduje się pojemny pojemnik na pościel.

Wykończenie sofy

Sofa wykonana jest z pięknej, charakterystycznej dla stylu skandynawskiego tkaniny Sawana. W naszym sklepie masz również możliwość personalizacji obicia mebla i jego koloru.
Ukośne, cienkie nóżki podwyższają mebel, nadając mu wrażenie lekkości. Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dostępne w kolorze czarnym.

Dostępne tkaniny

Tkaniny BASIC:

SAWANA

Tkaniny STANDARD:

TERRA

Tkaniny PREMIUM:

Tkaniny PREMIUM PLUS:

Informacje dodatkowe

DOSTAWCA NIE MA OBOWIĄZKU WNOSZENIA -Usługa dodatkowo płatna

MIRO
12 Przedmioty

Opis

Waga
85 kg
Wysokość
97 cm
Szerokość
205 cm
Głębokość mebla
91 cm
Czas oczekiwania
4-6 tygodnie robocze + Wysyłka 2-5dni Usługa Wniesienia Płatna 50-80 Zł
Powierzchnia spania
135x202 cm

Zobacz także

Ławka loft Lukka

lawki

Ławka loft Lukka

Cena 332,10 zł Cena podstawowa 369,00 zł -10%
  • Black Friday