Materac HILDING FLAMENCO
  • Materac HILDING FLAMENCO
  • Materac HILDING FLAMENCO
  • Materac HILDING FLAMENCO
  • Materac HILDING FLAMENCO

Materac HILDING FLAMENCO

materace

1 859,00 zł
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Konstrukcję materaca Flamenco oparliśmy na innowacyjnych sprężynach Multipocket. W porównaniu ze sprężynami kieszeniowymi wyróżniają się istotną cechą: dzięki mniejszej średnicy na każdy metr kwadratowy przypada ich więcej. Każda sprężynka pracuje osobno, co przekłada się na więcej punktów podparcia. Zastosowaliśmy sprężyny o różnej twardości i w efekcie stworzyliśmy 7 zróżnicowanych stref dających wsparcie poszczególnym partiom ciała.

Dodatkowo po jednej stronie materaca umieściliśmy profilowaną płytę lateksową, a po stronie przeciwnej piankę wysokoelastyczną. Niezależnie od Twojego wyboru obie strony podnoszą elastyczność i sprężystość. Struktura lateksu i pianki ułatwia swobodną cyrkulację powietrza, co sprawia, że materac oddycha i odprowadza szybciej nadmiar wilgoci. Każda strona dostarcza nieco innych wrażeń, dzięki czemu łatwiej dostosować materac do indywidualnych potrzeb.

Hilding
2 Przedmioty

Opis

Wkład
7-strefowa sprężyna Multipocket, po jednej stronie profilowana pianka lateksowa o wys. 3,5 cm, po drugiej stronie pianka HR o wys. 4 cm
Pokrowiec
Velvet lub Tencel
Wysokość
ok. 24 cm (przy wyborze pokrowca Velvet), ok. 23 cm (przy wyborze pokrowca Tencel)