Materac HILDING SALSA
  • Materac HILDING SALSA
  • Materac HILDING SALSA
  • Materac HILDING SALSA
  • Materac HILDING SALSA
  • Materac HILDING SALSA

Materac HILDING SALSA

materace

1 769,00 zł
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Salsa to materac zbudowany na bazie wysoce plastycznej pianki Flexifoam, dzięki której osiąga optymalną sztywność. Jednocześnie, poprzez odpowiednie profilowanie pianki, stworzyliśmy 7 zróżnicowanych stref twardości, które zapewniają doskonałą podstawę dla kręgosłupa i gwarantują optymalne rozłożenie punktów nacisku na materac. Głowa, ramiona, biodra i nogi zyskują idealne wsparcie, a wszystkie mięśnie regenerują się szybciej.

Specjalne nacięcia pianki tworzą kanały wentylacyjne, które odprowadzają wilgoć z materaca. Wierzchnia warstwa zbudowana z termoelastycznej pianki Visco reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się każdorazowo do pozycji na materacu, zwiększając komfort snu i wypoczynku.

Dzianina pokrowca zawiera probiotyki hamujące rozwój grzybów i pleśni, a taśma 3D poprawia wentylację. Dzięki swoim właściwościom Salsa sprawdza się doskonale jako materac przeciwodleżynowy. Przechodząc przez szereg restrykcyjnych testów i medycznych badań uzyskał status produktu medycznego. Wybierając materac Salsa masz więc pewność, że decydujesz się na zdrowy sen, który w znaczny sposób wpływa na jakość Twojego życia i zdrowie.

Hilding
2 Przedmioty

Opis

Wkład
profilowana pianka Flexifoam o wys. 14 cm, pianka termoelastyczna Visco o wys. 4,6 cm
Pokrowiec
Velvet lub Tencel
Wysokość
ok. 22 cm (przy wyborze pokrowca Velvet), ok. 21 cm (przy wyborze pokrowca Tencel)