• Obniżka

Łóżko tapicerowane MATEO z pojemnikiem

lozka tapicerowane do sypialni

2 125,00 zł
1 487,50 zł
Rozmiar
Ilość

Łóżko tapicerowane z praktycznym pojemnikiem na pościel

Chcesz spać wygodnie i komfortowo? Poznaj niezwykłe łóżko tapicerowane Mateo. To łóżko o designerskiej formie doskonale będzie komponować się z nowoczesnymi wnętrzami. Wysokiej jakości materiały, z których zostało stworzone łóżko zapewniają trwałość mebla i wysoką funkcjonalność.

Łóżko tapicerowane Mateo ma minimalistyczną, lecz pełną elegancji formę. Swoim designem nawiązuje do skandynawskiego stylu. Jego największą ozdobą jest wspaniałe wezgłowie o prostokątnym kształcie. Wezgłowie pokryte jest trwałą tkaniną tapicerską — możesz wybrać tkaninę w dowolnym kolorze. Prostokątne przeszycia i miękkie wypełnienie wewnątrz wezgłowia sprawia, że w łóżku możesz wygodnie czytać książkę, oglądać TV lub zjeść niedziele śniadanie.

Łóżko tapicerowane Mateo jest też niezwykle funkcjonalne. W konstrukcji łóżka umieszczono praktyczny pojemnik na pościel. Dzięki gazowym sprężynom dostęp do skrzyni jest bardzo prosty i nie wymaga wysiłku. Łóżko umieszczone jest na niewielkich prostokątnych nóżkach, dostępnych w kolorze czarnym lub naturalnym.

Pamiętaj, by przy składaniu zamówienia wybrać kolor nóżek łóżka oraz rodzaj tkaniny tapicerskiej.

 

Wymiary łóżka tapicerowanego Mateo:

·         Wysokość wezgłowia: 106 cm

·         Grubość wezgłowia : 12 cm

·         Wysokość boków: 33 cm

·         Grubość boków: 5 cm

·         Długość całkowita : 217 cm

      Szerokości łóżka : 140-150 cm, 160-170 cm, 180-190 cm

       

Dostępne tkaniny:

Tkanina METRO pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworząca hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlaną ciecz.

Tkanina MONOLITH pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworząca hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlaną ciecz.

DOPŁATA DO TKANINY MONOLITH 150 zł

Tkanina FANCY pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworząca hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlaną ciecz.

DOPŁATA DO TKANINY FANCY 120 zł

 

DOPŁATA DO TKANINY RIVIERA 100 zł,Pecos 100zł

DOPŁATA DO TKANINY MAGIC VELVET 130 zł

DOPŁATA DO TKANINY MATT VELVET 150 zł

DOPŁATA DO TKANINY SALVADOR 150 zł

DOPŁATA DO TKANINY TASOS 150 zł

domyou
89 Przedmioty

Opis

Wysokość
106 cm
Dlugość
217 cm
Szerokość
szerokość łóżka o rozmiarze 140- 150 cm,160 -170 cm ,180-190 cm
wysokość powierzchni spania
37 cm
Rodzaj łóżka
Podwójne
Czas oczekiwania
28 dni roboczych

Zobacz także