• Obniżka

Łóżko tapicerowane PANAMA z pojemnikiem

lozka tapicerowane do sypialni

2 073,99 zł
1 451,79 zł
Rozmiar
Ilość

Łóżko tapicerowane Panama z pikowaniem

Panama to eleganckie łóżko tapicerowane utrzymane w skandynawskim stylu. Prosta forma i ciekawe przeszycia tapicerki sprawiają, że łóżko Panama będzie pięknie prezentować się zarówno w nowoczesnej sypialni, jak i wnętrzu w stylu glamour. Wysokie i miękkie wezgłowie sprawia, że wieczory z książką i śniadania jedzone w łóżku staną się jeszcze przyjemniejsze. 

Łóżko tapicerowane Panama umieszczone jest na niskich, prostokątnych nóżkach. Do wyboru następujące kolory nóżek bukowych: czarne, naturalny kolor drewna. 

Dla większej funkcjonalności łóżko tapicerowane Panama ma pojemnik do przechowywania pościeli. Dzięki zastosowaniu sprężyn gazowych dostęp do pojemnika na pościel jest bardzo łatwy. 

To nowoczesne tapicerowane łóżko Panama dostępne jest w różnych kolorach tapicerki. Poniżej prezentujemy dostępne rodzaje materiałów i paletę kolorystyczną.

Wymiary łóżka:

  • długość : 220 cm
  • wysokość : 96 cm
  • wysokość powierzchni spania : 35 cm

Po zakupie dokonaj wyboru nóżek prostokątnych. Dostępne w dwóch kolorach

·         czarny

·         buk

Dostępne tkaniny:

Tkanina METRO pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworząca hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlaną ciecz.

Tkanina MONOLITH pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworząca hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlaną ciecz.

DOPŁATA DO TKANINY PECOS 100 zł

DOPŁATA DO TKANINY MONOLITH 150 zł

DOPŁATA DO TKANINY RIVIERA  100 zł

Tkanina FANCY pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworząca hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlaną ciecz.

DOPŁATA DO TKANINY FANCY 120 zł

 

Tkanina MALMO NEW


DOPŁATA DO TKANINY MAGIC VELVET 130 zł

domyou
91 Przedmioty

Opis

Wysokość
95 cm
Dlugość
220 cm
wysokość powierzchni spania
35 cm
Typ łóżka
z zagłówkiem, pojemnik na pościel, stelaż na podnośniku gazowym
Rodzaj łóżka
Podwójne
Czas oczekiwania
28 dni roboczych