• Nowy
PETI Legowisko dla psa i kota (beżowy) kojec
  • PETI Legowisko dla psa i kota (beżowy) kojec
  • PETI Legowisko dla psa i kota (beżowy) kojec

PETI Legowisko dla psa i kota (beżowy) kojec

legowiska

99,00 zł
Rozmiar
Ilość

Legowisko PETI jest okrągłe i otoczone miękką krawędzią, na której Twój pupil może wygodnie oprzeć głowę. Dzięki zastosowaniu miękkiego materiału z delikatnym i puszystym włosem jest ciepłe i miękkie oraz przypomina sierść futrzaka. Poza tym, dzięki solidnej podstawie i antypoślizgowemu materiałowi, legowisko nie będzie się ślizgać po podłożu.

Łatwe do czyszczenia:
Legowisko można prać w pralce, co znacznie ułatwia utrzymanie czystości. Zalecamy delikatny cykl i pranie w niskiej temperaturze. Pozostaw do wyschnięcia po wyjęciu z pralki. Nie suszyć w suszarce. 

Dla dużych i małych:
Ponieważ oferujemy aż cztery różne rozmiary (od 50 do 100 cm), nasze legowisko jest odpowiednie zarówno dla małych psów i kotów, jak i dla średnich oraz większych zwierząt.

Jakie legowisko dla psa wybrać?

  • 50 cm do 5 kg
  • 60 cm do 10 kg
  • 80 cm do 20 kg
  • 100 cm do 35 kg

Dla zdrowego snu:  
Podwyższone ściany wokół leżyska zapewniają poczucie bezpieczeństwa i przytulności, pozwalając psu zwinąć się w kłębek i oprzeć głowę na puszystym brzegu. Ten rodzaj legowiska dla psa jest idealny dla zwierząt, które lubią zagrzebać się i wtulić w miękkie, ciepłe materiały. To też idealny bodziec, aby nauczyć czworonoga wypoczynku w wyznaczonym miejscu. Legowisko może być również stylowym dodatkiem do wystroju domu, ponieważ występuje w różnych kolorach i wzorach, które można dopasować do swoich preferencji.   

Komfort:
Podobnie jak ludzie, psy również potrzebują wygodnych i przytulnych miejsc do odpoczynku. Kanapa dla psa zapewnia miękką i wygodną powierzchnię, na której Twój futrzany przyjaciel może się zrelaksować.

Ochrona:
Posiadanie wyznaczonego miejsca dla psa do odpoczynku może pomóc chronić inne meble przed zużyciem. Posiadając własną przestrzeń, Twój pies będzie mniej skłonny do drapania lub gryzienia innych mebli.

Tworzenie więzi:
Leżysko dla psa może być również doskonałym narzędziem do tworzenia więzi dla Ciebie i Twojego psa. Siedząc obok psa na kanapie, możesz go głaskać i wchodzić z nim w interakcje, podczas gdy oboje jesteście zrelaksowani.

Styl:
Kanapy dla psów są dostępne w różnych stylach, praktycznych kolorach i materiałach, dzięki czemu łatwo znaleźć taką, która uzupełnia wystrój domu, zapewniając jednocześnie wygodne miejsce dla Twojego futrzanego przyjaciela.

Sprawdź legowiska w innych kolorach: szary, ciemny szary, beżowy i brązowy

100 Przedmioty

Zobacz także