Krzesło tapicerowane STAR
  • Krzesło tapicerowane STAR
  • Krzesło tapicerowane STAR
  • Krzesło tapicerowane STAR

Krzesło tapicerowane STAR

krzesla

529,00 zł
Tkanina
Numer tkaniny
Ilość

Krzesło tapicerowane STAR

Krzesła tapicerowane to idealny wybór dla osób, które cenią sobie oryginalną i efektowną aranżację wnętrz. Doskonale sprawdzą się w takich pomieszczeniach jak: kuchnia, jadalnia czy salon. Ale nie tylko! Designerski model krzesła tapicerowanego STAR to świetna opcja na wyposażenie przestrzeni restauracyjnych, hotelowych, a także salonów piękności.

Krzesła tapicerowane DomYou charakteryzuje wysoka jakość wykonania: od efektownej, tapicerki, której kolor i wzór można spersonalizować, po konstrukcję. Za stabilność krzeseł odpowiada solidna sklejka, z której zostały wykonane.

Wybierz tkaninę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Zdecyduj, czy będzie to jednolita barwa, czy może wzór. Możesz wybrać między innymi motyw tropikalnej dżungli lub kwiecistego ogrodu. Obok takiego projektu z wykorzystaniem aksamitnego obicia nikt nie przejdzie obojętnie.

Nowoczesny model STAR charakteryzują: szerokie, wygodne siedzisko oraz komfortowe, stabilne oparcie. Łatwa w czyszczeniu tkanina daje poczucie bezpiecznego użytkowania. To gwarancja wygodnego użytkowania krzeseł przez długie lata.

Pozwól sobie na wyjątkowy komfort podczas wspólnych spotkań z rodziną i przyjaciółmi.


Najważniejsze informacje

Wymiary gabarytowe:
Wysokość: 85 cm
Szerokość: 54 cm
Głębokość: 54 cm
Wysokość siedziska: 50 cm

Głębokość siedziska: 50 cm

Dostępne tkaniny, które można wybrać w celu personalizacji krzesła 

MAGIC VELVET

Magic Velvet to dzianina welwetowa w wielu wariantach kolorystycznych. Mnogość kolorów pozwala na dopasowanie jej do wielu stylów wystroju wnętrz i różnorodnej kolorystyki. Jest miękka w dotyku i lejąca się. Właściwości tkaniny:

Krzesło tapicerowane STAR

77 Przedmioty

Opis

Wysokość
85 cm
Szerokość siedziska
50 cm
Głębokość siedziska
50 cm
Szerokość
54 cm
Głębokość mebla
54 cm
Czas oczekiwania
od 2-4 tygodni

Zobacz także